استفاده از پتو گوسفندی در حمام موجب نجات جان کودک 7 ساله شد

پرتاب چهار لایه رایلی دارای بافتی دلپذیر و چروک است. برای دراز کشیدن در روزهای گرم هوا مطبوع و خنک است.

پرتاب چهار لایه رایلی بادگیر اما قابل توجه است و آن را برای هوای گرم تر مناسب می کند. برای چرت زدن روی مبل به اندازه کافی جادار است و روی پوست خنک و دلپذیر است.

بیشتر پتو گوسفندی گازی که ما آزمایش کرده‌ایم با یک یا دو لایه پارچه ساخته شده‌اند که با هم ساندویچ شده‌اند انتخاب قبلی ما از Hay که تولید آن متوقف شده است، یک گاز دو لایه بود.

اما رایلی دارای چهار لایه است، بنابراین نسبت به سایرین که امتحان کرده ایم، محکم تر به نظر می رسد. پس از یک دور طناب کشی روحی با تستر سگ ما، دست نخورده باقی ماند. و پس از شستن، پارچه کمی تیره‌تر و در عین حال تندرست‌تر بود.

پتو

آزمایش‌کنندگان انسانی ما لبه‌های بدون حاشیه رایلی را نیز در مقایسه با پرتاب‌های گاز حاشیه‌ای که در گذشته امتحان کرده‌ایم، دوست داشتند.

تیم خانگی اینجا در Wirecutter در مورد پتوهای گازی کمی خرافاتی است زیرا پتوهایی که ما برای این راهنما و برای راهنمای پتوهای تخت خود آزمایش می کنیم اغلب متوقف می شوند یا پس از توصیه ما کاملاً دوباره طراحی می شوند. با این حال، بر اساس تجربه آزمایشی قبلی ما، متوجه شدیم که رایلی اغلب محصولات را متوقف نمی کند.

مجموعه چهار لایه این شرکت همچنین شامل پتوهای اندازه تخت، پتوهای نوزاد، روپوش و حوله هایی است که همگی با این پارچه ساخته شده اند. بنابراین ما امیدواریم که این پرتاب برای مدتی باقی بماند، اما ما آن را زیر نظر خواهیم داشت.

ما همچنین عاشق انتخاب رنگ هستیم. اگر می‌خواهید ظاهری منسجم یا تک رنگ داشته باشید، بیش از ده‌ها گزینه وجود دارد و تعدادی از آنها با دیگر ملافه‌های رایلی از جمله ملحفه‌های پرکال، روتختی و روتختی بافت‌دار توصیه می‌کنیم هماهنگی دارند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.