دفتر 100 برگ سیمی طرح دار باعث اعتماد به نفس مدیری در جلسه شد

سال هاست که دفتر 100 برگ سیمی طرح دار به عنوان هدایای مشتری به عنوان نشانه های کوچک قدردانی داده می شود و دلایل مختلفی برای این امر می تواند وجود داشته باشد.

برخی از صاحبان شرکت ها اقلام کوچکی مانند خودکار یا فندک را به عنوان هدیه مشتری در نظر می گیرند، برخی دیگر به دنبال ایده هایی برای خوشحال کردن مشتریان قدیمی و خوب هستند.

برای این منظور، دفترچه ای با برچسب مخصوص، تقویم قرار ملاقات یا خودکاری با کیفیت چطور؟ اگر هدیه مشتری مفید و در عین حال زیبا باشد، در آینده کار با مشتری را آسان می کند.

اگر به هر مشتری شرکت باید یک هدیه خوب به مشتری داده شود، اقلام ارزان قیمت انتخاب خوبی هستند.

دفتر

اگر قرار است هدیه کاربردی و مفید باشد، می تواند یک دفتر100 برگ طرح دار کوچک باشد که با چاپی زیبا جلوه گر شده است.

یک نوت بوک در زندگی حرفه ای ضروری است و به عنوان یک یادآوری عمل می کند. یک خودکار خوب برای نوشتن نیز مفید است، به عنوان مثال به شکل خودکار ژل، خودکار یا مداد مکانیکی.

چنین اقلامی را می توان در فروشگاه اینترنتی لوازم التحریر خریداری کرد، مانند دفترچه یادداشت ها و خاطرات روزانه Moleskine یا Leuchtturm 1917.

اگر نسخه شخصی شده را انتخاب کنید، آن نیز در دسترس است. چرا یادداشت‌های روزانه یا دفترچه‌های چاپی روی جلد را در آغاز سال یا به مناسبت سالگرد شرکت هدیه نمی‌دهید.

علاوه بر یک نماد یا یک ضرب المثل، یک متن کوتاه آزادانه نیز امکان پذیر است.

لزوماً لزوماً نباید نام باشد، همچنین می تواند یک اثر خوب باشد، مانند «یادآوری» یا «فراموش نکن!» در این شکل جذاب، کتاب قطعاً روی میز یا کیف قرار می گیرد. و بسیار مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

اگر می خواهید برای یک مشتری خوب یا یک مشتری پس از کار یک هدیه خاص تهیه کنید، کتابی از Moleskine همان چیزی است که نیاز دارید. می توان آن را به عنوان دفترچه یادداشت یا دفتر خاطرات انتخاب کرد و در نسخه های مختلف موجود است.

اگر اثری را روی جلد انتخاب کنید، توجه بیشتری را به خود جلب خواهید کرد. یک کارت تشکر زیبا در آن قرار دهید و مطمئنا مشتری شما از این هدیه بسیار خوشحال خواهد شد.

جلد چرمی برای کتاب ها نیز ممکن است مناسب باشد، این دفترچه یادداشت را به یک هدیه باکیفیت و تصفیه شده مشتری تبدیل می کند.