دو دوست با هدیه دادن جاروبرقی رباتیک سامسونگ با هم آشتی کردند

بازگشت نقطه اسکن از راست به چپ و از پایین به بالا قاب، که در طی آن غیرفعال است، زمان می برد که نمی توان آن را به انتقال اطلاعات تصویر اختصاص داد. این زمان برای انتقال سیگنال‌های کنترلی همگام‌سازی استفاده می‌شود که فرآیند اسکن را در گیرنده همگام با فرستنده نگه می‌دارد برای دریافت قیمت یخچال ساید بای ساید ال جی 40 فوت در ادامه با ما همراه باشید.

مقدار زمان از دست رفته داخل سینما خانگی اسنوا در طول ردیابی مجدد نقطه به طور متناسب تعداد واقعی عناصر تصویری را که می‌توان بازتولید کرد کاهش می‌دهد. به عنوان مثال، در الگوی اسکن 525 خطی مورد استفاده در آمریکای شمالی، حدود 15 درصد از هر خط در حرکت بازگشت گم می شود و حدود 35 از 525 خط خالی می شود در حالی که نقطه از پایین به بالا دو خط متوالی برمی گردد.

زمینه های. بنابراین، ناحیه اسکنی که در واقع برای بازتولید تصویر استفاده می‌شود، حداکثر شامل حدود 435 پیکسل در امتداد هر خط است و دارای 490 خط فعال است که قادر به بازتولید 350 پیکسل در جهت عمودی است و همین موضوع باعث افزایش قیمت جاروبرقی رباتیک سامسونگ می شود. بنابراین، قاب حداکثر می تواند حدود 350 × 435 یا 152000 عنصر تصویر را در خود جای دهد.

زمانی که نقطه اسکن برای حرکت بر روی بخش فعال هر خط اسکن صرف می‌شود، حدود 50 میلیونم ثانیه یا 50 میکروثانیه است. در سیستم آمریکایی، 525 خط در حدود یک سی ام ثانیه ارسال می شود که معادل حدود 64 میکروثانیه در هر خط است. تا 15 درصد از این زمان در حرکت عقب‌نشینی افقی نقطه مصرف می‌شود و 54 میکروثانیه (54 × 10-6 ثانیه) برای بازتولید فعال تا 435 پیکسل در هر خط باقی می‌ماند.

این نشان دهنده حداکثر نرخ 435 ÷ (54 × 10-6) ≅ 8000000 پیکسل در ثانیه است. از آنجایی که دو پیکسل را می توان تقریباً با یک سیکل از موج سیگنال ارسالی نشان داد، سیگنال باید قادر به حمل اجزایی تا چهار مگاهرتز (4 میلیون سیکل در ثانیه) باشد. کانال تلویزیونی آمریکایی شش مگا هرتز باند فرکانس کافی را برای این سیگنال تبلیغات بررسی قیمت تلویزیون سامسونگ 32 اینچ دست دوم فراهم می کند و دو مگاهرتز اضافی برای انتقال برنامه صدا، برای محافظت در برابر تداخل و عمدتاً برای برآوردن الزامات انتقال باند جانبی باقی می گذارد.

 • منابع:
  1. blanking pulses are additional short pulses
 • تبلیغات:
  1. با استفاده از تشک خوشخواب از کابوس شبانه رهایی یابید
  2. سرقت مسلحانه به بانک ملی ایران!
  3. روغن بادام سرشار از بتا-زوسترول، اسکوالن و آلفا توکوفرول است
  4. اهمیت آب و هوای منطقه در انتخاب جنس کاشی مورد استفاده

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.