ریختن تینر صنعتی در بزرگراه موجب تصادف زنجیره ای شد!!!

همچنین، آن ارواح معدنی ترکیبی و غیرترکیب شده با حلال هایی که معمولاً به عنوان پاک کننده رنگ یا پاک کننده رنگ تبلیغ می شوند، تفاوت زیادی دارند.

این حلال ها که برای حل کردن رنگ های سخت شده طراحی شده اند، حاوی مجموعه ای از مواد شیمیایی مانند الکل، متانول و زایلن هستند که فقط چند مورد را نام می برند.

هم الکل های معدنی مخلوط نشده و هم الکل های معدنی ترکیبی به نام تینر صنعتی رنگ بویی شبیه به روغن فانوس کمپینگ یا نفت سفید دارند.

با توجه به بنزین اضافه شده، تینر رنگ بوی بیشتری نسبت به ارواح معدنی خالص خواهد داشت.

بوی آن معمولاً شیرین است و اکثر کاربران آن را قابل اعتراض نمی دانند، به دلیل تفاوت در بو، الکل های معدنی خالص برای استفاده داخلی بهتر است.

تینر

به طور کلی، رقیق‌کننده‌های رنگ مرتبط با الکل‌های معدنی و مواد معدنی در مقایسه با بوی بد و شیمیایی مانند سایر کلاس‌های رقیق‌کننده رنگ، بوی کمی دارند.

روح های معدنی خالص و تینر رنگ مربوطه از نظر ایمنی هیچ تفاوتی ندارند، هر دو محصول به یک اندازه سمی هستند.

آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده (EPA) هر دو محصول را به عنوان زباله های خطرناک برچسب گذاری می کند.

هنگام استنشاق، بنزن می تواند باعث خواب آلودگی شود و حتی می تواند فرد را بیهوش کند.

قرار گرفتن در معرض طولانی مدت در مقادیر زیاد ممکن است بر سلامت شما تأثیر منفی بگذارد، و به مرور زمان ممکن است در جای جای بدنتان احساس درد کنید.

به همین دلیل، هنگام استفاده از الکل های معدنی همراه با بنزن، همیشه مطمئن شوید که در یک منطقه با تهویه مناسب کار می کنید.

در واقع، به دلیل بوی بد سقز و ماهیت سوزاننده، ارواح معدنی، که اغلب روح سفید نامیده می شوند، به عنوان یک حلال ایمن تر و ملایم تر ساخته شدند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.