سرساکشن جراحی فلزی فروشش در مازندران تحریم شد

اصل کار سرساکشن جراحی فلزی نسبتا ساده است. فشار منفی توسط پمپ خلاء پزشکی یا راه های دیگر ایجاد می شود.

فشار گاز مواد خارج از سر را به داخل سر مکش جذب می کند تا اثر جذب را به دست آورد. تنظیم کننده مکش به طور گسترده در درمان پزشکی استفاده می شود. معمولاً در عمل های جراحی برای برداشتن خون یا افیوژن، شفاف کردن دید جراحی و کاهش احتمال آلودگی استفاده می شود.

از نظر بالینی برای مکیدن خلط و ترشحات زخم استفاده می شود. و مامایی و زنان برای سقط مصنوعی و غیره.

اینکه آیا عملکرد مکش خلاء نرمال است یا نه، و اینکه آیا اندازه گیری نشانگر فشار منفی دقیق است، برای پزشکی بالینی اهمیت زیادی دارد. بازرسی منظم بسیار ضروری است.

از آنجایی که کشور ما به طور خاص پروتکل تأیید مربوطه را برای تنظیم کننده ساکشن پزشکی صادر نکرده است، تشخیص تنظیم کننده ساکشن تنها با ارجاع و همراه با تجربه واقعی قابل انجام است. موارد و پارامترهای زیر عمدتاً آزمایش می شوند.

ساکشن

چگونه بررسی کنیم که عملکرد تنظیم کننده مکش خوب است؟

بررسی کنید که آیا ساکشن متصل به کاتتر صحیح است یا خیر، آیا نیروی مکش طبیعی است یا خیر. فشار منفی (40~53.3KPa) را با توجه به وضعیت بیمار و ویسکوزیته بلغم تنظیم کنید، با سالین ایزوتونیک آزمایش کنید تا بررسی کنید که آیا کاتتر باز است یا خیر.

در صورت مقاومت یا مشکل در مکیدن بلغم هنگام مکیدن چه باید کرد؟ در مکیدن خلط کودکان به چه نکاتی باید توجه کرد؟

اگر با مقاومت مواجه شدید، آن را با نیروی قوی وارد نکنید. هنگامی که قادر به مکیدن آن نیستید، می توانید مقدار کمی داروی مایع مانند کیموتریپسین را استنشاق کنید و می توانید آن را به عقب برگردانید.

از طریق یک لرزش ملایم، برای تقویت مکش خلط، یا استفاده از استنشاق اتمیزه کننده اولتراسونیک برای نازک کردن خلط و مکیدن آن.

هنگام استفاده از تنظیم کننده خلاء برای مکیدن برای بیمار، حرکت باید آرام باشد، از عمق بالا کشیده شود، به چپ و راست بچرخد و بلغم را بمکد. زمان هر مکیدن نباید بیش از 15 ثانیه باشد تا از کمبود اکسیژن در بیمار جلوگیری شود. در موارد شدید هیپوکسی، پس از مکیدن باید اکسیژن داده شود.