عرق نعنا ویروس کرونا را از بدنتان دفع می کند

به دلیل خاصیت بالزامیک و ضد احتقان، عرق نعنا اغلب به عنوان یک درمان برای گلودرد استفاده می شود. در این پاراگراف شما می توانید با جزئیات بیشتر نحوه استفاده از نعناع به عنوان یک درمان برای گلودرد را بیابید.

بنابراین، چگونه با عرق نعنا از شر گلو درد خلاص شویم؟ کافی است یک دم کرده عرق نعناع خوب تهیه کنید که بتواند علائم گلودرد را در مدت کوتاهی آرام کند. قسمت‌هایی از گیاه که می‌توان برای تهیه دم کرده نعناع استفاده کرد، برگ‌های آن چه تازه و چه خشک است.

250 میلی لیتر آب را به جوش آورده و حرارت را خاموش کرده و آب را مستقیماً روی عرق نعناع که قبلاً در کف فنجان قرار داده اید بریزید.

روی آن را می پوشانیم و به مدت 10 دقیقه می گذاریم تا دم بکشد. سپس با فیلتر کردن با صافی ادامه دهید و دم کرده آماده است.

عرق

دم کرده عرق نعناع همچنین یک اثر انرژی بخش و ضد خستگی بر روی بدن انجام می دهد، در واقع روی سیستم عصبی مرکزی اثر می گذارد. با این حال، توصیه می شود از این چای گیاهی زیاد استفاده نکنید زیرا می تواند باعث بی خوابی شود.

راهکارهایی برای تسکین گلودرد در مقابل آنتی بیوتیک ها: چه زمانی باید به درمان های دیگر متوسل شد
گلودرد یکی از شایع ترین بیماری های زمستانی است. اما چه زمانی به داروها و چه زمانی به جای آنتی بیوتیک ها متوسل شویم؟

هنگامی که التهاب گلو هنوز در مراحل اولیه است و علائم خفیف هستند، برخی از درمان ها برای تسکین درد موثر هستند.

نوشیدن زیاد برای هیدراته نگه داشتن غشاهای مخاطی حفره دهان مهم است. دم کرده نعناع می تواند یک متحد عالی برای کاهش التهاب و تحریک گلو باشد.

نعناع گیاهی چند ساله است که به خاطر برگ های معطرش پرورش می یابد.

پرورش آن بسیار آسان است، با طیف وسیعی از طعم های خوشمزه می توانید انتخاب کنید. برگ‌ها را می‌توان در آب داغ دم کرد تا یک چای با طراوت درست کرد، خرد کرد و به بسیاری از غذاها اضافه کرد، یا برای تهیه سس نعنا به همراه گوشت بره کباب شده استفاده کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.