فروش لامپ شمعی نوریکس در همدان کوپنی شد!!!

یکی از بزرگترین مزایای LED ها این است که دارای رنگ های متنوعی هستند و بدون استفاده از فیلترهای رنگی می توانند نور را به رنگ دلخواه ساطع کنند.

لامپ شمعی نوریکس را می توان به آرامی کم نور یا روشن کرد و به لطف ترکیب سه رنگ اصلی LED – قرمز، سبز و آبی (RGB)، می توان جلوه های مختلف نورپردازی رنگی جالبی را در حالت (RGB) به دست آورد، به عنوان مثال با مخلوط کردن.

رنگ ها برای تغییر سناریوهای روشنایی (می توانید از بیرون و داخل استفاده کنید)، رایج ترین رنگ ها سفید، آبی، قرمز، سبز و زرد هستند.

با ترکیب کهربایی، سفید و آبی (AWB)، می توانید تقلیدی از نور روز خود ایجاد کنید. همچنین امکان تغییر نور سفید – به اصطلاح وجود دارد.

رنگ سفید پویا (بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد)، که سایه آن را می توان بدون توجه به سطح روشنایی از سرد به گرم تغییر داد و ماهیت نور را از متمرکز به پراکنده تغییر داد.

روشنایی دارای یک کنترل دیجیتال با عملکردهای برنامه ریزی شده است که می توان آن را بیشتر تغییر داد.

لامپ

برخلاف لامپ‌های تنگستن یا لامپ‌های فلورسنت فشرده، فناوری LED با تشعشع حرارتی خنک نمی‌شود، اما برای دفع گرما در هوا به یک هیت سینک نیاز است.

از آنجایی که ال‌ای‌دی‌ها نسبتاً به گرما حساس هستند، قرار دادن آنها در مکانی که جریان هوا در آن محدود است می‌تواند باعث گرم شدن بیش از حد شود و گاهی اوقات درخشندگی آنها کاهش می‌یابد.

بنابراین، اگر می خواهید به حداکثر طول عمر برسید، مهم است که به لامپ های LED برای خنک کننده فکر کنید، به خصوص در مورد LED هایی با مصرف انرژی بیش از 3 وات.

استفاده از لامپ هایی با گردش هوای خوب از طریق دهانه های تهویه مهم است.

برای LED های با توان ورودی بیش از 0.5 وات، معمولاً سطحی وجود دارد که نور را پخش می کند.

نوع ماده ای که لامپ LED از آن ساخته شده است نیز مهم است. ساختار شیشه ای یا پلاستیکی معمولی (مواد دفع کننده حرارت نیز وجود دارد) بیشتر در ارزان ترین لامپ های LED با مصرف انرژی تا 3 وات استفاده می شود، اجازه انتشار نور کافی را نمی دهد و اگر می خواهید چنین لامپی برای مدت طولانی به شما خدمت کند.

خوب، مهم است که آن را در مکان هایی قرار دهید که برای مدت طولانی پشت سر هم (بیش از چند ساعت) روشن نشود.

از طرف دیگر، ساختار آلومینیومی یا سرامیکی برای لامپ های LED با مصرف انرژی بالاتر و عمر سوخت طولانی ایده آل است.

این مواد اجازه خنک سازی کارآمد را می دهند. آنها در آپارتمان ها و همچنین برای اهداف تجاری، در ویترین مغازه ها، انبارها، ادارات و غیره استفاده می شوند.

این مواد قیمت خرید بالاتری دارند، اما نتیجه می دهند، زیرا حداکثر اثر و طول عمر منبع LED را برای شما تضمین می کنند. کاهش درخشندگی در طول زمان حداقل خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.