لوله و اتصالات upvc مانع ورود سوسک به منزلتان می شود

بسته به خانه و طول، شکل و اتصال دهنده ها  لوله و اتصالات upvc متفاوت است. خوشبختانه، این دیگر مشکلی نیست و راه حل های مختلفی برای ایمن کردن لوله های شما و کاهش خطر نشت وجود دارد.
زمانی در سیستم های لوله کشی خانگی از لوله های آهن و سرب استفاده می شد. این روزها معمولاً آب با لوله های مسی به اطراف خانه منتقل می شود و از لوله های پلاستیکی برای سیستم های زباله استفاده می شود.

متداول‌ترین اندازه لوله‌های مسی دارای قطر خارجی 15 میلی‌متر است، اگرچه ممکن است شیرها و رادیاتورهای تک‌بلوک تغذیه با اندازه‌های کوچک‌تر (10 میلی‌متر) و حمام‌های تغذیه، مخازن ذخیره‌سازی، مخازن و دیگ‌های بخار اندازه‌های بزرگتر (22 میلی‌متر و 28 میلی‌متر) را پیدا کنید.

اگر سیستم لوله کشی شما قبل از اواسط دهه 1970 نصب شده باشد، لوله کشی تقریباً به طور قطع دارای ابعاد امپراتوری خواهد بود.

لوله

می توانید لوله های مدرن 15 میلی متری را به امپریال 1/2 اینچ و 28 میلی متری به 1 اینچ را با استفاده از اتصالات فشرده سازی متریک استاندارد وصل کنید، اما برای اتصال لوله 22 میلی متری به 3/4 اینچ به یک اتصال فشرده سازی 22 میلی متری با یک زیتون بزرگ بزرگ نیاز دارید.

برای اتصالات لحیم کاری، اتصالات متریک/امپریال در اندازه های مربوطه وجود دارد.

اتصالات یا آداپتور در سیستم‌های لوله برای اتصال بخش‌های مستقیم لوله یا لوله، سازگاری با اندازه‌ها یا اشکال مختلف و برای اهداف دیگری مانند تنظیم (یا اندازه‌گیری) جریان سیال استفاده می‌شود.

لوله ها در خانه چه می کنند؟ انواع مختلف لوله های لوله کشی را می توان به روش های مختلفی استفاده کرد، از حمل آب به شیر آشپزخانه گرفته تا انتقال زباله به سیستم فاضلاب. این نوع سیستم های زهکشی و تحویل از زمان های قدیم وجود داشته است.

یونانی ها از لوله های سفالی برای انتقال آب به خانه ها و ساختمان های عمومی استفاده می کردند.

اتصالات در کجا استفاده می شود؟ اتصالات در سیستم لوله کشی برای اتصال لوله های مستقیم یا هر بخش از لوله ها ثابت می شوند.

می توان گفت که اتصالات آبرسانی مانند زانویی، سه راهی، سوکت، کاهنده و غیره برای تغییر جهت جریان، توزیع آب از لوله اصلی به لوله های دیگر با اندازه یا سایز کمتر و غیره تعبیه شده اند.