مخفی ترین کسب و کارهای رونالدو را بشناسید

می خواهیم در مورد مسئله ای جالب صحبت کنیم. مخفی ترین کسب و کارهای رونالدو است که با آن ها به ثروت های زیادی رسیده است و کسی از آن ها خبر ندارد.

قیمت سود پرک

چربی گیر صنعتی، سود سوز آور اینها اسامی سود پرک پودری هستن و اکثرا با کیفیت زیاد در کارخانه تولید و پخش عرضه می شود و سود پرک همان هیدروکسید سدیم است که به صورت جامد و غیر اسیدی ست ساخته می شود این محصول مهم در صنعت بسیار کاربرد دارد و در تولید خمیر کاغذ و مواد پتروشیمی و مواد شیمیایی و ابریشم مصنوعی نیز استفاده می شود. قیمت سود پرک تعیین کننده قیمت این اجناس می باشد.

نایلون رولی بسته بندی

یکی از پر مصرف ترین و پر فروش ترین محصولاتی که در صنایع مختلف کاربرد دارند، نایلون رولی بسته بندی ضخیم می باشد که معمولا بیشترین مصرف این نایلونها در صنعت ساختمان سازی و همچنین کشاورزی می باشد. این نایلونها به جهت استفاده مواد اولیه بسیار مرغوب در آنها، در مصارف کشور از طیف وسیع و گسترده ای بر خوردار شده اند. این نوع نایلونها یکی از کم هزینه ترین نوع نایلونها می باشند که همچنان از کیفیت بالایی نیز برخوردار می باشند و طرفداران بسیاری را دارا هستند.

شاه میگو بندرعباس

در کشور ایران قیمت شاه میگو در بندر عباس بوشهر و اردبیل متفاوت می باشد. شاه میگو از پرطرفدارترین خوراکی می باشد برای همین قیمت شاه میگو بندرعباس است که خرید آن زیاد است و در کنار آن از ارزش غذایی بالای می باشد که در هر 100 گرم شاه میگو 89 کیلو کالری وجود دارد که در ان کربوهیدرات صفر می باشد. البته قند و فیبر خوراکی ندارد و چربی 2 در صد دارد و 19 گرم پروتین وجود دارد.

خرید مغز گردو

یکی از مغزیجات پر خاصیت که شکلی شبیه به مغز انسان دارد مغز گردو سفید است. این مغز برای درمان بسیاری از بیماری ها از جمله زخم معده مفید است. وجود آنتی اکسیدان ها و ویتامین ای در گردو موجب از بین رفتن لکه های پوستی می شود. افرادی که به سلامت پوست و موی خود اهمیت می دهند. خرید مغز گردو برای استفاده از آن ها در این زمینه در تعداد زیادی انجام می شود.