پرسنل تالاری که با حوله نانو استخری از مهمانان پذیرایی می کنند!!!

حوله یک تکه پارچه جاذب است که برای خشک کردن یا پاک کردن بدن یا سطح استفاده می شود.

رطوبت را از طریق تماس مستقیم، اغلب با استفاده از یک حرکت لکه دار یا مالشی جذب می کند.

در منازل از چندین نوع حوله پارچه ای از جمله حوله دستی، حوله حمام و حوله آشپزخانه استفاده می شود.

در آب و هوای گرم، افراد ممکن است از حوله نانو استخری نیز استفاده کنند.

حوله حمام برای خشک کردن بدن هنگام خیس بودن مانند بعد از حمام یا دوش گرفتن استفاده می شود.

معمولاً مستطیل شکل، با اندازه معمولی در حدود 30 در 60 اینچ (76 سانتی متر × 152 سانتی متر) است و از پارچه تری ساخته شده است.

یک حوله ساحلی معمولاً کمی بزرگتر از حوله حمام است؛ اگرچه اغلب برای خشک کردن پس از قرار گرفتن در آب استفاده می شود، اما هدف اصلی آن فراهم کردن سطحی برای دراز کشیدن است.

حوله

آنها همچنین برای حفظ حریم خصوصی هنگام تعویض لباس در یک مکان عمومی و برای پاک کردن شن و ماسه از بدن یا اشیاء پوشیده می شوند. حوله های ساحل اغلب دارای طرح های رنگارنگ هستند.

حوله پا یک حوله کوچک و مستطیل شکل است که در صورت عدم وجود فرش، فرش یا حصیر حمام، روی کف حمام قرار می گیرد تا پس از اتمام دوش یا حمام روی آن بایستد.

حوله دستی به طور قابل توجهی کوچکتر از حوله حمام است (شاید 12 در 24 اینچ (30 سانتی متر × 61 سانتی متر)) و برای خشک کردن دست ها پس از شستن آنها استفاده می شود.

حوله فر یا دستکش شیرینی پزی یک حوله خانگی چند منظوره است که برای کاربردهای آشپزخانه یا مغازه استفاده می شود.

این اصطلاح پس از آن که یک غول نساجی، اوون ولی، این خط را بر اساس تجربیات حوله ای خود ایجاد کرد، در جوامع ایرلندی مورد استفاده قرار گرفت.

حوله یکبار مصرف (یا حوله نبافته) حوله ای است که برای یک کاربر در نظر گرفته شده است، اما لزوماً برای یک بار استفاده نیست، زیرا می توان آن را دوباره استفاده کرد اما نمی توان آن را شست.

اغلب از الیاف نبافته ساخته می شود و برای بیمارستان ها، هتل ها، سالمندان و سالن ها یا صنایع زیبایی محبوبیت دارد زیرا تمیزی و بهداشت را هر بار تضمین می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.