کلاه هایی از جنس پوست خرس جایگزین کلاه های بافته شده با مواد مصنوعی در بازار می شود

دولت پاسخی صادر کرده و این ایده که مواد مصنوعی مناسب تولید شده است را رد کرده است. در پاسخ ادعا شده است که در حال حاضر “هیچ جایگزین غیر حیوانی موجود نیست که معیار اساسی برای کلاه های تشریفاتی گارد ملکه را برآورده کند.”

همچنین اشاره شده است که سپاه پاسداران “به پوشیدن کلاه پوست خرس که تصویری نمادین از بریتانیا است، افتخار می کنند”. پتا ادعا می کند که کلاهک های مصنوعی آن در واقع “یکسان” هستند و با Ecopel برای ایجاد مواد مصنوعی مصنوعی همکاری کرده است.

کلاه ها جنجال های زیادی به پا کرده است. در حالی که برخی از مردم فکر می کنند باید از خز مصنوعی استفاده شود، برخی دیگر فکر می کنند که این سنت باید حفظ شود. در توییتر ChrisKa54676877@ گفت که انسان ها “صدر زنجیره غذایی هستند، ما تصمیم می گیریم” در حالی که @stkildaroad70 گفت که این یک “عمل منزجر کننده” است.

مناظره نقطه عطفی در روز دوشنبه در مجلس عوام برگزار شد که طی آن اعضای پارلمان از چندین حزب سیاسی استفاده مداوم وزارت دفاع از خرس واقعی خرس برای کلاه گارد ملکه را مورد بررسی قرار دادند و با شور و اشتیاق در مورد نیاز به تغییر به خز مصنوعی.

اوایل امسال، PETAUK، (افراد برای رفتار اخلاقی با حیوانات)، همراه با قاضی استعدادهای درخشان بریتانیا، آلشا دیکسون، یک طومار دولتی مبنی بر جایگزینی کلاه های تشریفاتی با خز مصنوعی راه اندازی کردند. این طومار، که توسط ویرجینیا لوئیس-جونز، دختر فقید دام ورا لین – که با علاقه به عنوان “عزیزم نیروها” شناخته می شود – و سرباز سابق اندی نات MBE، مدیر اجرایی سازمان خیریه حمایت از حیوانات لیگ علیه ظالم، حمایت کردند. ورزش به سرعت به بیش از 100000 امضا رسید و بحث مهمی را آغاز کرد.

در این مراسم، نمایندگان مجلس خاطرنشان کردند که چقدر مضحک است که ارتش بریتانیا پول مالیات دهندگان را برای کلاه های ساخته شده از پوست خرس های ذبح شده خرج می کند. آنها به اولین خز خرس مصنوعی در جهان اشاره کردند که توسط PETA و خز مصنوعی لوکس ECOPEL ایجاد شده است که دقیقاً شبیه پوست خرس است.

و آنها این سوال را مطرح کردند که چرا این پارچه که به صورت رایگان در اختیار وزارت دفاع قرار گرفته است، به خدمت گرفته نشده است و جان خرس ها را نجات داده و پول مالیات دهندگان را پس انداز می کند. نمایندگان مجلس از لزوم همکاری وزارتخانه با PETA برای تغییر به خز مصنوعی صحبت کردند و اجازه می دهد کلاه های نمادین دوام بیاورند اما به روشی مطابق با ارزش های مدرن باشد.

  • منابع: