کیف کمری مخفی موجب دعوای یک زن و شوهر شد

از مزایای کیف کمری مخفی می توان به استحکام، مقاومت در برابر سایش، ظاهر عالی و دوام اشاره کرد. مراقبت از چنین کیسه ای دشوار نیست، نکته اصلی محافظت از آن در برابر اشعه ماوراء بنفش و رطوبت است.

پارچه جین که همه به خاطر بافت جناغی خود می شناسند که برای تراکم بیشتر پیچ خورده است. این ماده دارای بافت آجدار و الگوی مورب است.

چنین کیسه هایی بادوام هستند، گرد و غبار را از خود عبور نمی دهند، در معرض الکتریسیته ساکن نیستند و جذاب هستند. با گذشت زمان، جین پژمرده می شود و ممکن است هنگام شستن “بنشیند”.

این به دلیل استفاده زیاد از پنبه در تولید پارچه است.جایگزین انواع مشابه چرم اصل می شود. مواد شمع کوتاه سازگار با محیط زیست ساخته شده از پنبه و ابریشم. کیف های جیر گران قیمت و شیک به نظر می رسند.

کوردورا hز نظر ظاهری، پارچه شبیه بوم است، اما نوعی نایلون است. تفاوت در ساختار الیاف، برش و پیچ خورده است. این استحکام پارچه را توضیح می دهد. علاوه بر این، این ماده با پلی اورتان آغشته شده است تا مقاومت در برابر رطوبت را افزایش دهد.

کیف

این چرم مصنوعی، با بافت صاف براق است. اساس مواد کاپرون است که روی آن یک پوشش ویژه اعمال می شود. از مزایای کیف های ورزشی لاکی می توان به استحکام، قابلیت ارتجاعی، مقاومت در برابر سایش و ظاهری قابل ارائه اشاره کرد.

پارچه مصنوعی ساخته شده از پلیمرها. دومی گرم و کشیده می شوند. هنگامی که الیاف سخت می شوند، الاستیک و بادوام می شوند.

برای تعیین اندازه کیف کمری مخفی باید تجهیزات لازم را روی یک سطح افقی قرار دهید، بنابراین می توان مقدار تقریبی چیزها را تجسم کرد و بر این اساس، مشخص خواهد شد که چه اندازه کیف ورزشی مورد نیاز است.

نه تنها اندازه لوازم جانبی ورزشی، بلکه شکل آن نیز مهم است. طراحان تعداد زیادی از مدل های مختلف را ارائه می دهند. در هنگام انتخاب باید نه تنها به فرم، بلکه به نوع ورزش نیز توجه کرد.

راحت ترین کیف کمری مخفی ترانسفورماتورهایی هستند که می توانند اندازه را تغییر دهند. چنین لوازم جانبی تمرین را راحت تر می کند، به خصوص اگر چندین ورزش انجام می دهید که به تعداد چیزهای متفاوتی نیاز دارند.